Hattrick - bardzo dobry menedżer piłkarski

HATTRICK.ORG

Każdy zasługuje na swój własny klub piłkarski

Hattrick jest wyjątkową grą - internetowym menedżerem piłkarskim, i to darmowym. Możesz tutaj stworzyć swój własny klub piłkarski, zbudować drużynę marzeń i rywalizować z setkami tysięcy rzeczywistych ludzi z całego świata.

Obejmij własny klub - stale szukamy nowych talentów!

Strategiczna gra menedżerska

Hattrick jest piłkarską grą strategiczną - przechytrz swoich rywali na boisku, albo opracuj zwycięską strategię długoterminową. Hattrick to trwały świat gry wieloosobowej, który jest dostępny w sieci od 1997 roku!

Prostota

Łatwo jest rozpocząć przygodę z Hattrickiem, niczego nie trzeba pobierać, nie musisz być też stale zalogowany, aby odnosić sukcesy.

Społeczność

Społeczność jest ogromną częścią Hattricka. Zajrzyj na nasze ożywione fora i pozyskaj przyjaciół z całego świata.

 

TKS Besciaki ... mój klub

 

Hattrick to internetowy menedżer piłkarski nie wymagający poświęcania zbyt dużej ilości czasu, ale wymagający twórczego i analitycznego myślenia. Wiek grających jest tu bardzo różny od nastolatków do 60-latków i starszych.

Nie jestem typowym graczem, który gra w szereg różnych gier. Oprócz hattricka gram jeszcze tylko w jedna… menedżera hokejowego. Swą przygodę rozpocząłem dokładnie 23.07.2011 roku i gram oczywiście do dziś.

Zachęcam do spróbowania, bo naprawdę warto!

 

 

 

TKS Besciaki

mój klub...

Obecnie mój zespół gra w 5 lidze. Jest to jednak trochę mylące, gdyż wcześniej niezbyt zależało mi na lidze, w której gram. Podstawowym celem było zbudowanie silnego zespołu od podstaw. I...udało się. Drużyna zajmuje pierwsze miejsce w lidze z dużą przewagą. Z Pucharu Polski TKS Besciaki odpadł dopiero w 6 rundzie z zespołem z ekstraklasy.

Jak grać? Jaką taktykę obrać? Jaki rodzaj treningu wybrać? Szkółka juniorska...

Jak grać?

Przede wszystkim należy być cierpliwym. Niektórzy gracze chcą natychmiast bądź jak najszybciej wygrywac. Kupują graczy po 30 roku życia (w hattricku piłkarz po 30 roku życia rozwija się już bardzo wolno, a w niedługim czasie zaczyna tracić swoje umiejętności). Inwestycja w takich "starych" graczy jest po prostu zła. Wyjątkiem są tu tylko zawodnicy, których pozycji nie trenujemy. 

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po otrzymaniu zespołu, to zastanowić się jaki rodzaj treningu wybierzemy. Należy tu zwrócić uwagę na to, że długość treningu jest zróżnicowana w zależności od jego rodzaju oraz wieku piłkarzy (im starszy tym trenuje wolniej). Trenują tylko zawodnicy grający w meczu w danym tygnodniu.

W jednym tygodniu rozgrywamy dwa mecze: mecz ligowy oraz mecz pucharu Polski (po odpadnięciu gramy mecz towarzyski). Teoretycznie w ciągu tygodnia gra conajmniej 22 zawodników (możliwe jest przeprowadzanie zmian prze nas oraz w wyniku kontuzji) naszego zespołu. Efekt treningu zależy od ilości zagranych minut w meczu, przy czym maksymalnie liczone jest 90 minut.

 

 

 

 

...i jest oczywiście awans bez problemu. 

Rozpoczynamy sezon w V lidzie. Na początek "łatwy" puchar z druzyną z podwórka wygrany bardzo wysoko. :)

Pierwsza kolejka dla drużyny TKS Besciaki okazała trudniejsza niż spodziewał się trener. Nie wystawił najmocniejszego składu z powodu pucharu Polski. Konieczne były korekty pod koniec spotkania i udało się zwyciężyć. TKS Besciaki - FC KOCI TYCHY 2-1